Duben 2009

Kvuli textu a jiným věcem.

19. dubna 2009 v 15:21 | Pawja aneb AfroGirl |  Pro magii
éé kruci.. Jo..

Už včera jsme se pokoušela o napsání nového článku, jénže se mi neobjevila tajdleta lišta, tákže sem nic nedala.

Dneska jsme nebyla ve škole. Byla jsem u dokrtorky, kam jsme nemusela jít zrovna dneska ale já prostě do školly nemohla. No mohla, ale strašně se tam nervuju. Děláme vizitky. Ale ne podel vlastní fantazie a kreativity, ale učitel nám dá už hotovou a dělejte. Já mám tu nejhorší! Vážně. Nemyslim to tak, jako že to řiká každý, myslím to vážně. Mám tam logo té firmy - P spojené nějak zvláštně s G- a prostě nemůžu to udělat. Samotnej základ jsme dělala asi 4x a stále jsme nepřišla an to, jak to asi udělat. Bohuže, pak musím dodělat ještě ten stín toho loga.. ježiš marja proč jsem to musela dostat zrovna já? Proč nemám něco tak krásně lehkýho jako má Marpa nebo ta Kráva, která o stejěn nedělá : ..,,Prostože mě to nebaví.." a jenom nás všechny nezkutečně sere.

Jak jsem denska nebyla ve škole, tak jsem se stavila v Palacu- pokud se to tak píše- a pořídila si nový náramek. Líbí se mi. Ted už mám dva. Jeden od uči a jeden od sebe. JéHEHE já jsem ale fešanda. :-p.. :D. Kdyby něco tak je to ten avatar támhle nahoře.

Mravenci. Všude jsou samý mravenci. Když sjme přišla ke stopu, byly všude. Naštvala jsem se, vzala biolit a sním ojela všechny rohy stolu a pak i celej obvod pokoje, pře dole v místech, kde se podlala potkává se stěnama jsou ty hajzlíci zalezlí. Bohužel, ted mi to tu smrdí biolitem a nemůžu otevřít okno, přě mám ještě ty starý , na kterých mají být páčky jenže nemají. Takže to otevírám pomocí drátů, které jsou vevnitř. No to by jste museli vidět, aby jste to pochopili.

Zítra píšeme opravný test z dějepisu. Byly jsme rozdělené na 4 skupiny. Já byla ve 4 a spolu se mnou ještě další 3 holky. A hádejte co jsme všechny dostaly? 4-5.. Že mu to není diný, když celá třída docela dobrý známky a jen naše skupina máme takový hnusy. Kvůli nám píšeme znova. Newim jak se to mám jako naučit, když on tam dává tak idiotský chytáky..

Píšu. Jo vážně a nekecám. Mám na mysli tu budoucí knížku, co vyjde za 12 lett. Víte já nejdřív napíšu takovou kapitolečku, pak nic týden nedělám a potom tu kapitolečku přepisuju. Bohužel ani po 2 přepsání není delší než 1,5 stránky, takže na tom budu ještě pracovat. No řikám, že to za 12 let bude hotový..

Dneska ke mě přišla nějaká divná holka- hnuný špinavý zuby, mastný zacuchaný vlasy, divnej ohoz- a na mě : ,,.. Čaw borka, hele nekecej, ty určitě máš cígo co? Dáš mi prosím....?" Nechápu, jak já tyhle lidi přitahuju. Nekouřim a všichni se na ěm lepí, jestli jim nedám cígo. NEDÁM, NEMÁM! Ale i kdybych měla, tak stejně nedám. Tý holce bylo možná 15 a já myslela, že kouřit se může až od 18, takže máš smůlu kočičko.

Jůhaha, budu trávit dny s Níím :D

Chcete ochutnávku tý knížky?.. Tak já vám toho trochu dám.. :D:D

Vypadal velice pohledně. Měl ostře řezané rysy obličeje, krátké, lehce zvlněné hnědé vlasy a světlé hnědé oči. Člověk by mu hádal tak něco kolem třiceti let, jenže zdání klame. Jeho věčně krásně vypadající vzhled a mládí si udržoval již přes padesát let. Na sobě měl župan, který si narychlo přehodil přes jeho vytahané a staré pyžamo, kterého se nikdy nechtěl vzdát. Památka na minulost. Něco si tiše říkal, nepřestávajíc prohrabávat všechny listiny, desky a sešity co mu ležely na jeho velkém pracovním stole. Nezasvěcenému by se mohlo zdát, že zde je stůl velkého podnikatele. Konečně našel to co hledat a s mírným cuknutím ve tváři se pro sebe usmál. Neustále přemýšlel nad snem, ze kterého se probudil. Ten za všechno toto hledání mohl. Sen a jeho schopnost vidět budoucnost. Kéž by to dokázal alespoň na chvilku vypnout.