Květen 2010

Děsivě kráásnééé sníky

9. května 2010 v 19:24 | Ona |  Pro magii
Nasrala jsem se a při dělání taháků do Literky jsem si strhala strupy z ptakopyska. Nu, trochu to pálí a mám vidět tak trochu masíčko, krapet se to leskne, ale mám lepší pocit, že zítra ve škole nebudu vypadat jako týpek se špatně oholenym knírkem. :) (TWL, asi sem to neměla dělat! Ona mi zase pusa vysílá singnály v podobě brnění a pálení. Jejku jejku.)


Taky se vám zdají děsivé, krásné, děsivé a nebo krásné sny? Dnes sem měla tři a všechny byli dokonalé! Až na to, že mi ho nemuseli nakonec zabít, když se proměnil v Laň a já v ohradě brečela a křičela na ty celniční vlky, co nás chytali, že Logen je můj manžel a že ho miluju. Krucinál! A jak ho potom jeden vůdce mlátil do těla jeho vlastní hlavou. Ale mě pak v kapse začala hrát Inna a Hot, já v sobě sebrala poslední zbytky sil a zlosti, a všechny ty celniční vlky, co vypadali jako lidi zkopala,  utekla za hranice Mexika (fakt si to nevymýšlím), kde mi jeden týpek vystavil pas na jméno Pavla Ekkolsová (takhle to tam napsala na tý dřevěný desce). A všechno jenom kvůli tomu, že na otázku, zda jsem pes nebo kočka odpověděl kočka. No věřili byste tomu? :D:D (tento sen byl založen na Veronice Mars, Bartimaeovi a Medlově- letní tábor, kam sem 8 let jezdila).

A nebo ten další sen, kde sem... Ne, to nechcete slyšet, další hrozně divně krásná kravina, která se protínala s tím snem předchozím. Asi se chci tajně vdát za blonďáka a pak se s ním hádat, zda to kámošům říct, pře se to oběvilo ve všech 3 snech. Hrůza horor.

A to je asic všechno, co jsem dneska chtěla říct. Jen se mi nechce vrátit k tomu taháku do ČJ. A chci se vrátit do nekončné fantazie snů a představ. A nebo chci zase, i když jenom ve snu, cítit tu lásku a bolest, když vám zabijou chlapce, co se momentálně proměnil v laň dva vlkové, co jsou popravdě lidi, jen mají na sobě šedou uniformu a moc špičaté zuby, přesně jako Noční policie v Bartovi...

A nejsem magor
jen mám hodně povolenou fantazii
Miluju svoje hrozné sny... :o*